Laatste nieuws

oefeningen online

De agenda heeft een update met nieuwe concerten in oktober en mei 2018! De vierde oefening van het studie boek 'Beter trompet spelen' deel II is onlinegezet op YouTube. Koop het studieboek gedrukt of digitaal vai deze website en oefen zelf mee. 
Lees meer...

September 2014

Optreden 1
Optreden 2

Augustus 2014

Optreden 1
Optreden 2

July 2014

Optreden 1
Optreden 2

October 2012

Saturday 6 October - 20.15 - 22.45 - Glenn Miller Orchestra
Location; CC, Kortrijk (BE)
Bandconcert
information

Sunday 7 October - 15.00 - 17.30 hr - Glenn Miller Orchestra
Location; Cultuurcentrum Belgica, Dendermonde (BE)
Bandconcert
information

Saturday 13 October - 10.30 - 14.00 hr - Play Jazz Workshop
Location; Pier K, Hoofddorp (NL)
Jazzworkshop with topic; music of 'Stan Getz'.
information

Saturday 20 October - 11.00 - 14.00 hr - Play Jazz Studysession
Location; Pier K, Nieuw Vennep (NL)
Regular combo studysession
information

November 2012

Friday 2 November - 20.00 uur - Glenn Miller Orchestra
Location; Stadtheater, Emmerich (Germanie)
bandconcert
information

Friday 9 November - 20.00 uur - Glenn Miller Orchestra
Location; CC de Egger, Scherpenheuvel (Belgium)
bandconcert
information

Monday 12 November - 21.30 - 22.30 hr - Konrad Kosseleck Big Band
Location; Bimhuis, Amsterdam (NL)
Bandconcert with special guest Beppe Costa
information

Friday 23 November - evening - Cubop City Bigband
Location; Theater De Tobbe, Voorburg (NL)
Edition: new programm 'OTRO MUNDO'
Featuring Beatriz Aguiar (vocals), Jose Lopretti (bas) and José Perez (perc).
information

Saturday 24 November - evening - Nueva Manteca
Location; CC Martien van Doorne, Deurne (NL)
Edition; Chickano Rocks
information

December 2012

Saturday 1 December - 10.30 - 14.00 hr - Play Jazz Workshop
Location; Pier K, Hoofddorp (NL)
Jazzworkshop with topic; music of 'Jacco Pastorius'.
information

Friday 7 December - 20.00 - 23.00 hr - Cubop City Bigband
Location; Bimhuis, Amsterdam (NL)
Edition: new programm 'OTRO MUNDO'
Featuring Beatriz Aguiar (vocals), Jose Lopretti (bas) and José Perez (perc).

Saturday 8 December - 11.00 - 14.00 hr - Play Jazz Studysession
Location; Pier K, Nieuw Vennep (NL)
Regular combo studysession
information

Thursday 13 December - evening - Cool Kunst en Cultuur Bigband
Location; Cool, Heerhugowaard (NL)
Workshop & Special Guest at Concert Bigband project
information

Thursday 20 December - 16.00 - 21.00 uur - Van der Lee Entertainment Group
Location, TBA, Schagen
Privat party