Laatste nieuws

Nieuws januari 2018

 Voor iedereen de beste wensen voor 2018! Er zijn nieuwe concerten in Duitsland en Nederland aan de agenda toegevoegd. Op 20 januari en 9 februari speel ik in Cafe Alto in Amsterdam. U kunt zich ook inschrijven voor nieuwe workshops en studysessies in februari, maart en april. Zie daarvoor de agenda van deze website. 
Lees meer...

January 2013

Saturday 12 January - 10.30 - 14.00 hr - Play Jazz Workshop
Location; Pier K, Hoofddorp (NL)
Jazzworkshop with topic; music of 'Lee Morgan'.
information

Saturday 19 January - 11.00 - 14.00 hr - Play Jazz Studysession
Location; Pier K, Nieuw Vennep (NL)
Regular combo studysession
information

March 2013

Saturday 2 March - 10.30 - 14.00 hr - Play Jazz Workshop
Location; Pier K, Hoofddorp (NL)
Jazzworkshop with topic; music of 'George Duke'.
information

Saturday 9 March - 11.00 - 14.00 hr - Play Jazz Studysession
Location; Pier K, Nieuw Vennep (NL)
Regular combo studysession
information

April 2013

Saturday 13 May - 10.30 - 14.00 hr - Play Jazz Workshop
Location; Pier K, Hoofddorp (NL)
Jazzworkshop with topic; music of 'Rita Reys'.
information

Saturday 20 May - 11.00 - 14.00 hr - Play Jazz Studysession
Location; Pier K, Nieuw Vennep (NL)
Regular combo studysession
information

Saturday 27 April - evening - Nueva Manteca
Location; TBA, TBA (NL)
Bandconcert

Tuesday 30 April - time tba - PlayJazz workshop Group
Location; tba, Nieuw vennep (NL)
Quensday concert Play Jazz Workshop group

2014

October 2014

  • Friday 17 October - Victor Posh band 19.45 hour - Jisp Kerkje - Jisp
  • Wednesday 22 October - Nils Fisher band evening - De Observant - Amersfoort (NL)
  • Saturday 25 October - Jazzworkshop edition David Sanborn (join) 10.30 - 14.00 hour - PlayJazz Jazzworksop - Hoofddorp (NL)

    November 2014

    • Saturday 1 November - Jazzworshops, YouPlay, workshop and improvisation fesstival 12.00 - 17.00 - Artiance - Alkmaar (NL)
    • Sunday 2 November - Holland Bigband 16.00 hour - De Vest - Alkmaar (NL)
    • Saturday 22 November - Jazzworkshop edition Gregory Porter (join) 10.30 - 14.00 hour - PlayJazz Jazzworksop - Hoofddorp (NL)
    • Saturday 22 November - Ensemble workshop (join) 10.30 - 14.00 hour - PlayJazz Studiesessie - Nieuw-Vennep (NL)

      December 2014

      • Wednesday 3 December - Noordpool Orkest 20.00 hour - Nijmegen (NL)
      • Wednesday 10 December - Noordpool Orkest 20.00 hour - Tilburg (NL)
      • Friday 13 December - TV opname 'De nacht van Groningen' Noordpool Orkest 20.00 hour - Groningen (NL)
        Thursday 18 December - Pumpin Piano's - Vliegbasis Gilzen Rijen - Rijen (NL) privat venue
        Sunday 21 December - Fellows Bigband A Swinging Christmas 15.30 - 18.30 hour - De Rustende Jager - Nieuw Vennep (NL)
        Monday 29 December - KKBB - 20.30 - 23.00 hour - Bimhuis Amsterdam (NL)

      January 2015

      • Saturday 17 January - Holland Bigband 20.00 hour - Stadsgehoorzaal - Leiden (NL)
      • Friday 23 January - Holland Bigband 20.00 - De Doelen - Rotterdam (NL)
      • Saturday 24 January - Jazzworkshop edition Joe Zawinul (join) 10.30 - 14.00 hour - PlayJazz Jazzworksop - Hoofddorp (NL)

        August 2015

        • Saturday 29 August - PlayJazzWorkshop edition Dianne Reeves
          Pier K, Hoofddorp (you can join this workshop)
          Information
        • Sunday 30 August - Mieke Stemerdink & band - Oh Liefde
          Uitmarkt Podium 19 Museumplein, Amsterdam
          Information

        September 2015

        • Wednesday 2 september - Loet van der Lee Jazz4 20.00 hour - Bergen aan Zee (NL)
          Vredeskerk Toegang €12,5 p.p.
          Information
        • Saturday 5 September - PlayJazz Studysession
          Pier K, Nieuw-Vennep (you can join this studysession!)
          Information
        • Saturday 5 September - Cubop City Big Band - The Latin side of Earth Wind & Fire programm
          De Tor, Enschede
          Information
        • Sunday 13 September - Olaf Keus Quintet
          Ruiogoord, Amsterdam
          Information
        • Thursday 17 September - Cubop City Big Band - The Latin side of Earth Wind & Fire programm
          Bimhuis, Amsterdam
          Information
        • Friday 18 September - Cubop City Big Band - The Latin side of Earth Wind & Fire programm
          Late Summer Jazz, Uden (NL)
          Information
        • Saturday 19 September - Fellows Bigband 
          Big Band Festival Brielle
          Information
        • Saturday 19 September - Cubop City Big Band - The Latin side of Earth Wind & Fire programm
          Big Band Festival, Brielle
          Information
          Sunday 20 September - Houdini's 
          Jazzsocieteit Wassenaar
          Information

        October 2015

        • Saturday 3 October - PlayJazzWorkshop edition Branford Marsalis
          Pier K, Hoofddorp (you can join this workshop)
          Information
        • Thursday 8 October - Rage
          Theater De Roskam, Houten
          Information
        • Saturday 10 October - PlayJazz Studysession
          Pier K, Nieuw-Vennep (you can join this studysession!)
          Information
        • Friday 16 October - Glenn Miller Orchestra
          Philharmonie, Tula (Rusland)
          Information
        • Saturday 17 October - Glenn Miller Orchestra - 2 concerts
          Philharmonie, Tula (Rusland)
          Information
        • Subday 18 October - Glenn Miller Orchestra
          Okjabrskij, St Petersburg (Rusland)
          Information
        • Tuesday 20 October - Glenn Miller Orchestra
          Tata State Philharmonic, Kazan (Rusland)
          Information

        November 2015

        • Saturday 14 November - PlayJazzWorkshop edition Chick Corea
          Pier K, Hoofddorp (you can join this workshop)
          Information
        • Saturday 21 November - PlayJazz Studysession
          Pier K, Nieuw-Vennep (you can join this studysession!)
          Information
        • Saturday 28 November - Glenn Miller Orchestra
          Muzteat Vodyanogo, Odessa (Ukraine)Information
        • Sunday 29 November - Glenn Miller Orchestra
          Khatob, Kharkov (Ukraine)
          Information
        • Monday 30 November - Glenn Miller Orchestra
          Palace Ukraina, Kiew (Ukraine)
          Information

          Sunday 2 October - New Loet van der Lee Quartet
          De Drom, Enkhuizen
          Information
          • Friday 7 October - Noordpool Orkest & Hans Dagelet
            Stadsschouwburg, Groningen
            Information
          • Saturday 8 October - PlayJazz Jazzworkshop
            Edition Kenny Barron
            Pier K, Hoofddorp (you can join this studysession!)
            Information
            Saturday 8 October - Glenn Miller Orchestra
            Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen. Strombeek (BE)
            Information
          • Saturday 15 October - PlayJazz Studiesessie
            Pier K, Nieuw-Vennep (you can join this studysession!)
            Information
            Saturday 15 October 2016
            Fellows Bigband, Noorddamcentrum, Amstelveen
            Big Band Dance Project
            Information
            Wednesday 12 October
            Café Alto, Amsterdam - Cayan Witmer, Cees van der Laarse, Steve Altenburger & Loet van der Lee
            Information
            Sunday 23 Oktober - New Loet van der Lee Quartet
            De Beurs, Hoofddorp
            Meer Jazz Café
            Information
            Sunday 30 October - New Loet van der Lee Quartet
            Hotel Fase Fier, Bakkum
            Jazz in Bakkum
            Information

            November 2016

          • Saturday 5 November - Glenn Miller Orchestra
            House of Music, Moscow (RU)
            (double show)
            Information
            Sunday 6 November 2016
            Concerthall, St Petersbrurg (RU)
            Information
            Tuesday 8 November
            Opera, Nishnijnowgorod (RU)
            Information
            Wednesday 9 November
            Opera, Tscheboksary (RU)
            Information
            Thursday 10 November
            Leninski, Uljanowsk (RU)
            Information
            Friday 11 November
            Concerthal, Penza (RU)
            Information
            Saturday 12 November
            Cafe Alto, Amsterdam
            Information

          • Saturday 19 November - PlayJazz Jazzworkshop
            Edition John Legend
            Pier K, Hoofddorp NL (you can join this studysession!)
            Information
            Saturday 19 November - Glenn Miller Orchestra
            Stadttheater, Euskirchen (DE)
            Information
            Saturday 20 November - Glenn Miller Orchestra
            Cultuurcentrum Belgica, Dendermonde (BE)
            Information
          • Friday 25 November - Glenn Miller Orchestra
            Liefderhalle Mozartsaal, Stuttgart (DE)
            Information

            Saturday 26 November - Glenn Miller Orchestra

            Kurtheater, Baden (DE)
            Information

            Sunday 27 November - Glenn Miller Orchestra

            Stadthalle, Gersthofen (DE)
            Information

            Monday 28 November - Glenn Miller Orchestra

            Stadhalle, Koppingen (DE)
            Information

            Tuesday 29 November - Glenn Miller Orchestra

            Theater, Meissen (DE)
            Information

            Thursday 1 December - Glenn Miller Orchestra

            Centrum Spotkania Kultuur , Lublim (PO)
            Information

            Friday 2 December - Glenn Miller Orchestra

            Concerthal Jordanki, Torun (PO)
            Information

            Saturday 3 December - Glenn Miller Orchestra

            Teatr Wielki, Lotz (PO)
            Information

            Monday 5 December - Glenn Miller Orchestra

            Filharmonia, Szczcin (PO)
            Information

            Tuesday 6 December - Glenn Miller Orchestra

            Stadthaus Lutherstadt, Wittenberg (DE)
            Information

            Wednesday 7 December - Glenn Miller Orchestra

            Aula Adama Mickiewizca (PO)
            Information

            Thursday 8 December - Glenn Miller Orchestra

            Georg-Friedrich-Handel Halle, Hallo (DE)

            Information
            Saturday 17 December - Jazzorchestra Off The Conceert Gebouw
            Gastsolist Francien van Tuinen
            Jazz in de Kerk, Aartswoude (NL)
            Information

            Zondag 18 December - Fellows Big Band guest Heidy Crooijmans vocals
            Meer Jazz Cafe Concert Serie, De Rustende Jager, Nieuw - Vennep (NL)
            Information


            January 2017

            Wednesday 11 January - Glenn Miller Orchestra

            Stadthalle, Memmingen (DE)
            Information

            Thursday 12 January - Glenn Miller Orchestra

            Festspeilhaus, Bregenz (Oostenrijk)
            Information

            Friday 13 January - Glenn Miller Orchestra

            Stadtsaal, Kufstein (Oostenrijk)
            Information

            Saturday 14 January - Glenn Miller Orchestra

            Konzerthaus, Klagenfurt (Oostenrijk)
            Information

            Sunday 15 January - Glenn Miller Orchestra

            Congress - Stefaniesaal, Graz (Oostenrijk)
            Information

            Monday 16 January - Glenn Miller Orchestra

            Konzerthaus, Wien (Oostenrijk)
            Information

            Tuesday 17 January - Glenn Miller Orchestra

            Mozarteum, Salzburg (Oostenrijk)

            Information

            Wednesday 18 January - Glenn Miller Orchestra
            Meistersingerhalle, Nurnberg (DE)
            Information

            Thursday 19 January - Glenn Miller Orchestra

            Alte Oper, Frankfurt (DE)
            Information

            Friday 20 January - Glenn Miller Orchestra

            Festhalle, Zweibrucken (DE)

            Information

            Saturday 21 January - Glenn Miller Orchestra
            Stadthalle, Merzig (DE)
            Information
            Saturday 28 January - Jury Big Band Contest
            De Kubus Big Band Festival, Lelystad (NL)
            Information

            September 2017
            Friday 8 September - Noordpool Orkest
            Grachtenconcert with special quests O'G3NE, Jett Rebel, Gare du Nord, Stephanie Struijk en Ken Besuijen
            20.30 hour - Meppel (NL)
            Information
            Saturday 9 September - Noordpool Orkest
            Uitmarkt with special guests Ellen ten Damme, Dilana Smith en Zanger Bouke
            20.30 hour - Emmen (NL)
            Information
            Sunday 10 September - Noordpool Orkest & Bert Visscher
            evening - Groningen (NL)
            Information
            Friday 15 September - Noordpool Orkest & Ashton Brothers
            evening - Nieuwegein (NL)
            Information
            Saturday 16 September - PlayJazz Workshop Cassandra Wilson
            10.30 - 14.00 hours Pier K Hoofddorp (NL)
            You can join this workshop!
            Information
            Saturday 16 September - Noordpool Orkest & Ashton Brothers
            evening - Nieuwegein (NL)
            Information
            Sunday 17 September - Leslie Lopez Latin Jazz Allstars
            15.30 - 18.00 - Meer Jazz Café De Rustende Jager Nieuw Vennep (NL
            Information
            Friday 22 September - Noordpool Orkest & Ashton Brothers
            evening - Assen (NL)
            Information
            Saturday 23 September - PlayJazz Studysession
            10.30 - 14.00 hours Pier K Hoofddorp (NL)
            You can join this studiesession!
            Information
            Saturday 23 September - Noordpool Orkest & Ashton Brothers
            evening - Nieuwegein (NL)
            Information
            Saturday 30 September - Noordpool Orchest & Aston Brothers
            evening - Steenwijk
            Information